Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dzrwi z tyły trzeszczą....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzrwi z tyły trzeszczą....

    Zamieszczone przez Emil
    O2 porównywane z A4????

    :rofl
    no, jak zwykle

  • #2
    Dzrwi z tyły trzeszczą....

    Witam być może temat trzeszczenia w drzwiach pojawiał się już na forum ale po przeszło godzinnych poszukiwanich zrezygnowałem i otwarłem nowy topic....


    Bardzo was prosze jak usunąć własnoręcznie tą usterkę...w obydwóch drzwiach z tyłu podczas jazdy po nierównościach dobiega głośne skrzypienie, piszczenie i sam nie wiem jak to jeszcze nazwać. Problem zanika bądz tez ogranicza się kiedy szyby z tyłu są opuszczone..

    Miał ktoś podobny problem ??? Czy to prowadnice? niedokrecony zamek? czy tez innna usterka ?


    Pozdrawiam :roll:
    Spoko loko lusi sponton

    Komentarz


    • #3
      1. kup silikon w sprayu i popsikaj prowadnice
      2. zobacz czy zamek sie nie poluzowal
      bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
      Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
      Perfect service by DobryGrzesWawa

      Komentarz


      • #4
        Ja miałem u siebie podobną sytuacje. Próbowałem silikonem w spreyu i nic to nie dało. Pomogło dopiero niewielkie przesunięcie rygla zamka (element przykręcony do nadwozia). Aby nie zgubic fabrycznych ustawień co mogłoby się wiązać z utrudnionym zamykaniem drzwi i w konsekwencji kłopotliwą regulacją okleiłem płaszczyzny w których przesuwałem rygiel taśmą klejącą, następnie poluzowałem śruby (niezbędny jest klucz typu "gwiazdka" rozmiaru nie pamiętam) i przesunąłem rygle ok 1-2 mm w stronę środka auta.
        I ?
        I nastąpiła cisza.

        pzdr
        OII ambientna sztuka

        Komentarz


        • #5
          U mnie też trzeszczy ale podobno to jest wada fabryczna zamków tylnych drzwi i będą wymieniac podobo na gwarancji...
          BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

          Było O1 jest O3

          Komentarz


          • #6
            U mnie też trzeszczy ale podobno to jest wada fabryczna zamków tylnych drzwi i będą wymieniac podobo na gwarancji...
            Wszystko fajnie, ale u mnie gwarancja sie juz skonczyla :evil: (a trzeszczy coraz bardziej :x )
            Pozdrawiam, Marcin

            Komentarz


            • #7
              Re: Dzrwi z tyły trzeszczą....

              Zamieszczone przez lukas_78
              Witam być może temat trzeszczenia w drzwiach pojawiał się już na forum ale po przeszło godzinnych poszukiwanich zrezygnowałem i otwarłem nowy topic....


              Bardzo was prosze jak usunąć własnoręcznie tą usterkę...w obydwóch drzwiach z tyłu podczas jazdy po nierównościach dobiega głośne skrzypienie, piszczenie i sam nie wiem jak to jeszcze nazwać. Problem zanika bądz tez ogranicza się kiedy szyby z tyłu są opuszczone..

              Miał ktoś podobny problem ??? Czy to prowadnice? niedokrecony zamek? czy tez innna usterka ?


              Pozdrawiam :roll:
              Miałem to samo. Wystarczyła regulacja tylnego zamka. W ASO mechanior od razu wiedział o co chodzi, tylko powiedziałem że mi w tylnych drzwiach .... i już nie zdążyłem dokończyć ... facet już szalał z kluczem ...

              niestety po okolo 20 kkm znów będę musiał powtórzyć regulację w lewych tylnych drzwiach .... To pewnie efekt naszych dróg
              Jarek "Vinci"

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez jacq
                Ja miałem u siebie podobną sytuacje. Próbowałem silikonem w spreyu i nic to nie dało. Pomogło dopiero niewielkie przesunięcie rygla zamka (element przykręcony do nadwozia).
                Hehe skąd ja to znam.... :wink:
                POzdro - Pit

                Komentarz


                • #9
                  A ja inaczej, u mie na dołkach z lewego tyłu coś trzeszczało, jak się okazało to zaczep tylnego oparcia. Wykęciłem trochę taki bolec dystansowy i jest cisza.

                  Komentarz


                  • #10
                    Z wykręcaniem kołka to trzeba ostrożnie czasami jak oparcie oprze się o kołek to na nierównościach może skrzypieć.
                    I tu się rodzi pytanie czy lepiej słuchać trzeszczenia czy skrzypienia?? :?
                    OII ambientna sztuka

                    Komentarz


                    • #11
                      słuchać trzeszczenia czy skrzypienia??
                      Najlepiej słuchać silnika albo radia.. a reszta sie nie przejmować.. k
                      BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                      Było O1 jest O3

                      Komentarz


                      • #12
                        po tych naszych drogach to i tak dziw że sie te nasze octy i tak trzymaja
                        KOLEJNY ZADOWOLONY Z SERWISU DOBRYGRZESWAWA

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X